Проаналізуйте зміни в політичному та соціально - економічному становищі українців, спричинені Національно - визволльною війною

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
через тривалу війну становище Української козацької держави невпинно погіршується . Особливо тяжким воно стало восени1653 . внаслідок польських каральних походів , ординських грабунків , постійної мобілізації населення , епідемій чуми та холери було спустошені понад 100 міст і містечок на Правобережжі , знелюднілі території брацлавщини й київщини . Занепали сільське господарство . Рятуючись , українці тікали до московії та слабожанщини . Почали спалахувати заворушення козаків проти політики гетьманського уряду. . Погіршувалося міжнародне становище України . Річ Посполита , молдавія, валахія, трансільванія об'єдналися в антиукраїнський союз . Кримський хан надто часто у вирішальний момент зраджував Україну. А Польща готувалася до нового наступу. Задля збереження основних здобутків війни , гетьманство шукало в швидкому темпі нового союзника між московським царством і Туреччиною.