Прочитай текст. Спиши, змінюючи неозначену форму дієсловами минулого часу. ...(Мин

Прочитай текст. Спиши, змінюючи неозначену форму дієсловами минулого часу. ...(Минати) роки, (спливати) століття. (Народитися) й поступово (зміцнюватися) давньоруська держава-Китайська Русь. Їй постійно (доводитися) боронити свою незалежність. Ось чому літописи (донести) до нас шум походів, брязкіт мечів й бойових сокир, посвист стріл, тупіт тисяч коней, лункі удари таранів у мури й ворота міст і фортець. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!! НАДО СРОЧНО СЕГОДНЯ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минали роки, спливали століття. Народилися й поступово зміцнювалася давньоруська держава-Китайська Русь. Їй постійно доводилося боронити свою незалежність. Ось чому літописили доносили до нас шум походів, брязкіт мечів й бойових сокир, посвист стріл, тупіт тисяч коней, лункі удари таранів у мури й ворота міст і фортець.