Прочитайте діеслова.д оберіть до них по 3 і менники,з якими вони можуть бути пов'яз?

Прочитайте діеслова.д оберіть до них по 3 і менники,з якими вони можуть бути пов'яз??ні за змістом.читае,працюють,малювали,записав,стрибати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Читає книгу, журнал, реферат; Працюють в полі, працють учні ,працюють вчителі; малювали ескіз, пейзаж, натюрморт; записав пісню, слова, музику; стрибати з висоти, стрибати з низини.....