Прочитайте діеслова.Доберіть до них по 3 імерики,з якими вони можуть бути звязані ?

Прочитайте діеслова.Доберіть до них по 3 імерики,з якими вони можуть бути звязані ??а змістом.Яке діеслоао стоїть у початковій формі? Читає ,працюють,малювали,записав,стибати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В початковій формі , а тобто в інфінітиві стоїть слово стрибати, якшо я правмльно зрозуміла, бо є суфікс ТИ 1)Людина читає/мама читає/чоловік читає 2)Діти працюють/дорослі працюють/чоловіки працюють 3)художники малювали/дизайнери малювали/вчителі малювали 4)Чоловік записав/хлопчик записав/вчитель записав 5)можу реченням сказати : люди мають можливість стрибати/більшість звірів можуть стрибати/діти маленького віку, які ще не вміють ходити не вміють і стрибати Сподіваюсь-допомогла)