Прочитайте речення.зверніть увагу на значення слова скарбниця.Що воно означає в к

Прочитайте речення.зверніть увагу на значення слова скарбниця.Що воно означає в кожному реченні. Мандрівка цариці Катерини2 до Криму в 1787 році коштувала державній скарбниці близько десяти мільйонів карбованців.Усі скарби зі своїх скарбниць оддав би за волю. Його тягло до землі,невичерпної скарбниці багатства. Слово о полку Ігоревім увійшло в золоту скарбницю людства.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо я правильно зрозуміла питання: 1.скарбниця вжито у прямому сенсі. 2.Може бути і в прямому і переносному сенсі 3. Переносний сенс 4.Переносний сенс