Прочитати речення. Виконайте завдання 1 і 2. (1)Дорога в'ється, немов зелений пояс, загублений мыж хлыбами в ромашках ы волошках.(2) Степ тільки-но прокинувся і вмивається охолодженими краплями, зараз от-от зійде сонце і вишити...

Прочитати речення. Виконайте завдання 1 і 2. (1)Дорога в'ється, немов зелений пояс, загублений мыж хлыбами в ромашках ы волошках.(2) Степ тільки-но прокинувся і вмивається охолодженими краплями, зараз от-от зійде сонце і вишитими рушниками витре вологу з чола стпу. (3) Гляне тоді степ міріадами золотистих очей у блакитне небо. (4) А поки що він напівсонний, ледь ворушиться колосистими віями... (5) Ось схопився зі свого гнізда звитого прямо на землі, жайворонок, злетів над нивами і потяг срібну струну в небо. 1. Два дієприкметники є в реченні А (1) Б (2) В. (4) Г.(5) 2.Пунктуаційну помилку допущено в реченні А.1 Б.3 В.4. Г.5
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Б(2)(охолодженими, вишитими) 2. Г(5)(пропушенна кома післа слова гнізда, що виділяє дієприкмеиниковий зворот у реченні)