Прочитай и напиши полные формы. 1.Im-____I am____ 2.Hes___________ 3.Shes__________ 4.Its____________ 5.Youre__________ 6.Were___________ 7.Theyre__________

Гость
1. I'm = i am 2. He's = he is 3. She's = she is 4. It's= it is 5. You're = you are 6. We're = we are 7. They're = they are