Прочитай і відгадай загадки.Запиши слова, які закінчуються на дзвінкий приголосний звук. Підкресли останню букву в кожному слові. 1. Віз без коліс, а з батога сльози ллються. 2.Замість тисячі лопат я копати землю рад. 3.Їла, їл...

Прочитай і відгадай загадки.Запиши слова, які закінчуються на дзвінкий приголосний звук. Підкресли останню букву в кожному слові. 1. Віз без коліс, а з батога сльози ллються. 2.Замість тисячі лопат я копати землю рад. 3.Їла, їла дуб, дуб, поламала зуб,зуб. 4.Взимку вкрили ми навкруг ліс, дорогу, поле, луг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Човен, весло, вода 2.Екскаватор. 3.Пилка 4.Сніжинки