Прочитай прислів'я . Спиши їх, вписуючи замість крапок антоніми до прикметників. 1. Колос повний до землі гнеться, а ... угору дереться.2.Рання пташка росу п'є, а ... слізки ллє.3. ... у нас тепер життя, старому не буде вороття...

Прочитай прислів'я . Спиши їх, вписуючи замість крапок антоніми до прикметників. 1. Колос повний до землі гнеться, а ... угору дереться.2.Рання пташка росу п'є, а ... слізки ллє.3. ... у нас тепер життя, старому не буде вороття.4.На чорній землі ... хліб родить. Пожалуйста помогите! Даю 18 баллов заранее спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колос повний до землі гнеться, а порожній угору дереться. Рання пташка росу п'є, а пізні слізки ллє. Молоде у нас тепер життя, старому не буде вороття. На чорній землі білий хліб родить.
Гость
1- худий;2- пізня; 3-молоде; 4-білий;