Прочитай речення постав пропущені розділові знакиШпак схожий на чорного дрозда але строкатішийУ наших садках шпаки винищують шкідливих комах личинок гусінь

Прочитай речення постав пропущені розділові знаки Шпак схожий на чорного дрозда але строкатіший У наших садках шпаки винищують шкідливих комах личинок гусінь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шпак схожий на чорного дрозда, але срокатыший У наших садках шпаки винищущють шкыдливих комах, личинок, гусынь