Прочитай слова. Утвори від них споріднені,додаючи, де треба, префікс з-або-с.Запиши слова парами.Поясни: 1) який із префіксів ти вживаємо, утворюючи споріднені слово; 2) чи однакове значення слів кожної пари. Казати - ....., не...

Прочитай слова. Утвори від них споріднені,додаючи, де треба, префікс з-або-с.Запиши слова парами.Поясни: 1) який із префіксів ти вживаємо, утворюючи споріднені слово; 2) чи однакове значення слів кожної пари. Казати - ....., нести - ......, робити - ....., бити - ...., малювати - ......, ходити - ....., писати - .... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Казати - Сказати, нести - знести , робити - зробити, бити - збити, малювати - змалювати, ходити - сходити, писати - списати. Приставку С мы пишем пред к, ф, п, т, х (Кафе "Птах"). Приставку З в остальных случаях.