Прочитай слова.За допомогою префіксів утворити від них по 2-3 споріднених.Запиши їх познач префікси. Писати, читати, казати, думати, говорити. Знайди серед поданих слів синонімом.Підкресли їх.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Писати - переписаний, дописане. Читати - прочитаний, перечитана. Казати - розказаний, переказати. Думати - продуманий, придумати. Говорити - розговорити, проговорити.