Прочитай уровок з народної пісня. Стали турки утікати, Тую річку проклинати: -- Бодай річка висихала, Що нас, турків,в себе взяла! Була Варна здавна славна -- Славнішії козаченьки, Що ту Варну дістали, І в ній забрали. у цьому...

Прочитай уровок з народної пісня. Стали турки утікати, Тую річку проклинати: -- Бодай річка висихала, Що нас, турків,в себе взяла! Була Варна здавна славна -- Славнішії козаченьки, Що ту Варну дістали, І в ній забрали. у цьому уривку зі стилістичною метою використано А) теперішній час дієслова замість майбутнього Б) перехід власної азви в загальну В) нестягнені форми прикметників і займенників Г) форму середього роду замість чоловічого або жіночого Д) складену форму вищого ступеня порівняння прикметників
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені здається,відповідь   в