Прочитай. Визнач кількість букв і звуків у виділених словах. Люб’язна — букв, звуків. Щасливої  — букв, звуків. 4 Прочитай. Доповни діалог відповідними словами ввічливості. — Здрастуй, Сергійку. — , Олено Миколаївно. — Заходь. ...

Прочитай. Визнач кількість букв і звуків у виділених словах. Люб’язна — букв, звуків. Щасливої  — букв, звуків. 4 Прочитай. Доповни діалог відповідними словами ввічливості. — Здрастуй, Сергійку. — , Олено Миколаївно. — Заходь. Сідай, будь ласка. Пригощайся цукерками. —
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люб * язна-7 букв, 8 звуков  Счастливой-8 букв, 10 звуков