Прочитай загадки, додаючи потрібний займенник. Відгадай їх і запиши поряд з відгадками (в дужках). 1. ... варять, ... труть, пироги з ... печуть....

Прочитай загадки, додаючи потрібний займенник. Відгадай їх і запиши поряд з відгадками (в дужках). 1. ... варять, ... труть, пироги з ... печуть....Прочитай загадки, додаючи потрібний займенник. Відгадай їх і запиши поряд з відгадками (в дужках). 1. ... варять, ... труть, пироги з ... печуть. Усі ... гублять, бо дуже люблять. 2. Сидить Марушка в семи кожушках, хто ... роздягає, той сльози проливає. 3. Дуже товсті ноги маю, ледве ... переставляю. Сам високий ... на зріст, замість рота в ... хвіст. _____________________________________________________________________ її, я, мене, їх.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мене варять, мене труть, пироги з мене печуть. Сидить Марушка в семи кожушках, хто її роздягае, той сльози проливає. Дуже тонкі ноги маю, ледве їх переставляю. Сам висовикий я на зріст, замість рота в мене хвіст.