Прочитайте фразеологізми,у яких пропущено імена: ...не пан,а сто злотих не гроші; На безлюдді й ... чоловік; Вискочив як... з конопель; Не вмер ... - болячка задавила Замість крапок мають стояти відповідно імена: а)Іван,Хома,Пи...

Прочитайте фразеологізми,у яких пропущено імена: ...не пан,а сто злотих не гроші; На безлюдді й ... чоловік; Вискочив як... з конопель; Не вмер ... - болячка задавила Замість крапок мають стояти відповідно імена: а)Іван,Хома,Пилип,Данило б)Хома, Пилип, Данило Іван в)Данило,Іван , Хома ,Пилип г)Данило , Іван, Хома, Пилип д) Іван, Пилип, Хома , Данило
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 иван 2 хома 3 пилип 4 данило ответ (а)