ПРОЧИТАЙТЕ ФРАЗЫ В ТАКОМ ПОРЯДКЕ ЧТОБЫ ПОЛУЧИЛСЯ РАЗГОВОР ДЖИМА И ДЖИЛЛ БРАУН ЗА ЗАВТРАКОМ.  GOOD MORNING JIM!  OK!  HERE YOU ARE.HELP YOURSELF! GOOD MORNING JILL!  NO THANK YOU. BUT I  WOULD LIKE SOME  TEA AND  A SANDWICH.THAN...

ПРОЧИТАЙТЕ ФРАЗЫ В ТАКОМ ПОРЯДКЕ ЧТОБЫ ПОЛУЧИЛСЯ РАЗГОВОР ДЖИМА И ДЖИЛЛ БРАУН ЗА ЗАВТРАКОМ.  GOOD MORNING JIM!  OK!  HERE YOU ARE.HELP YOURSELF! GOOD MORNING JILL!  NO THANK YOU. BUT I  WOULD LIKE SOME  TEA AND  A SANDWICH.THANK YOU JILL.YOU ARE WELCOME.WOULD YOU LIKE SOME PORRIDGE?
Гость
GOOD MORNING JIM! GOOD MORNING JILL! YOU ARE WELCOME.  WOULD YOU LIKE SOME PORRIDGE? NO THANK YOU. BUT I  WOULD LIKE SOME  TEA AND  A SANDWICH. OK!  HERE YOU ARE. HELP YOURSELF!  THANK YOU JILL.