Прочитайте подані слова-синоніми.Із з них на вибір складіть і запишіть речення: Зарозумілість, гордощі,гордоливість, гордість,бундючність,пиха, пихатість, чванство,чванливість

Прочитайте подані слова-синоніми.Із з них на вибір складіть і запишіть речення: Зарозумілість, гордощі,гордоливість, гордість,бундючність,пиха, пихатість, чванство,чванливість , гордиця, гонор, гоноровість,чванькуватість, марнослава, спесивість, зазнайство, зверхність.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іноді бувають люди з поганими і навіть дуже поганими рисами характеру ,як: зарозумілість, гордощі, пихатість, зверність і т.д!