Продолжите предложения take part in the cycling trip you.............. learn to play Monopoly,you..... have a pet,you............become a famous musician,you........ learn a foreign language,you.......... если можно с переводом!

Продолжите предложения take part in the cycling trip you.............. learn to play Monopoly,you..... have a pet,you............ become a famous musician,you........ learn a foreign language,you.......... если можно с переводом!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
take part in the cycling trip,you have a chance to win learn to play monopoly,you can do well at it have a pet ,you can look after it very well become a famous musician, you play the instruments very well learn a foreign language , you can learn it fast