Продолжите,только разные предл У повітрі відчувається запах............. У повітрі відчуваються пахощі................ У повітрі можна відчути..............

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У повітрі відчувається запах  весни. У повітрі відчуваються пахощі квітів. У повітрі можна відчути свіжість і  чистоту.
Гость
у повітрі відчувається  запах  свіжої зелені у повітрі відчуваються пахощі весняних квітів у повітрі можна відчути прохолодний вітерець