Продовж казку , вживаючи дієслова теперешнього часу .Добери заголовок. Настала в?

Продовж казку , вживаючи дієслова теперешнього часу .Добери заголовок. Настала в??сна. І землі показалася зелена стрілочка . Вона швидко розділилась на два листочки , які через короткий час стали широкими . А між ними з*явився маленький ,тоненький паросток . Він піднявся , нахилився до одного листочка , й раптом одного ранку розквітнув білими Дзвіночками . Це були Дзвіночки конвалій, І ось одного дня,,,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Заголовок:Бережіть красу природи З'явився. Проходила дівчинка-Оленка.Захотілося ії зірвати ці квіти.Зірвала вона квіти,і подумала:"Потім прийду,зірву ще".Через деякий час прийшла,і побачила,що нема квітів. Думала,как могла...