Продовжіть синонімічний ряд. Складіть речення із синонімами одного ряду. Відважний-хоробрий,… . Говорити-розмовляти, … . Хуртовина-заметіль,… . Красивий-гарний,… .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відважний - сміливий, смілий, мужній, доблесний, хоробрий, безстрашний. Говорити - вимовляти, промовляти, розмовляти, казати, балакати, шварготати, мимрити. Хуртовина - заметіль, віхола, завірюха, курява, метелиця, хурделиця. Красивий - гарний, вродливий, хороший, чудовий, славний, ладний, пречудовий, чудесний, прегарний, пречудесний.