Пронумеруй фразы в таком порядке чтобы получился разговор двух друзей. 1)-i'd like to have a birthday today. ?-oh ,i can give you a sweet.here you are. ?-it's great.thank you. ?-i'd like to have a scooter and a lot of sweets. ...

Пронумеруй фразы в таком порядке чтобы получился разговор двух друзей. 1)-i'd like to have a birthday today. ?-oh ,i can give you a sweet.here you are. ?-it's great.thank you. ?-i'd like to have a scooter and a lot of sweets. ?-what would you like to have for your birthday? Даю 100 баллов!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
what would you like to have your birhda? id like to have scooter and a lot of sweets oh I can give you a sweet. here you are its great.thank you id like to have birhday today
Гость
I 'd like yo have a birthday party today. what would you like to have for your birthday? I d like to have s scooter and a lot of sweets. oh I can give you a sweet here you are its great thank you