ПРОШУ ОТВЕТЬТЕ ХОТЬ С ПЕРЕВОДЧИКОМ МНЕ БЕЗ РАЗДНИЧЕ ПЖ ПРОШУ ЧТОБЫ БЫЛО ПРОВИЛЬНО Я ДАЛ ВСЕ СВОИ БАЛЫ ПЖ ПРОШУ ally's my grandmother and today's her 70th birthday.what's special about gran? well she,s the oldest person in fami...

ПРОШУ ОТВЕТЬТЕ ХОТЬ С ПЕРЕВОДЧИКОМ МНЕ БЕЗ РАЗДНИЧЕ ПЖ ПРОШУ ЧТОБЫ БЫЛО ПРОВИЛЬНО Я ДАЛ ВСЕ СВОИ БАЛЫ ПЖ ПРОШУ ally's my grandmother and today's her 70th birthday.what's special about gran? well she,s the oldest person in family and she's holding the youngest person,gina.gina's my baby cousin and she's only nine months old.l think gina's the most beautiful person in my family! that's uncle tony behind the sofa.look at the present he's giving gran.it's so big! tony's the most generous person in our family.he always gives us great present.and that's ma sister,tina. tina's the fittest person in my family and she's also the best at sport.she's crazy about exercise and loves going to the gym. and that's my mum,linda.she's the friendliest person in my family and she's also the most talkative.she loves parties and chatting to people.and me. well,umm,l'm the most handsome person in my family!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мою бабушку зовут Алла и сегодня ей исполняется 70 лет.Что особенного в моей бабушке?Ну,она самый старый человек в семье и держит на руках самого молодого человека,Джину.Джина моя малышка кузина и всего лишь 9 месяцев.Я думаю,что Джина самый красивый человек в моей семье!Вон там за диваном дядя Тони.Посмотрите на подарок который он дарит бабушке.Он такой большой!Тони самый щедрый человек в нашей семье.Он всегда дарит нам отличные подарки.И тут моя сестра Тина.Тина в самой лучшей форме в нашей семье и она также лучшая в спорте.Она обожает упражнения и любит ходить в спортивный зал.И это моя мама Линда.Она самый дружелюбный человек в моей семье и такжеьона самая общительная.Она любит вечеринки и общение с людьми и мной.Ну,хмм,я самый привлекательный человек в моей семье!