Прошу, пожалуйста помогите решите, умоляю! Чи існують в природі рослини, які не мають кореневих волосків, наведіть приклади, і поясніть, як вони вбиратимуть воду. Олимпиада, помогитееееееееееееееее Даю 30 балов!!!!!!!!!!!!!!!
Прошу, пожалуйста помогите решите, умоляю!
Чи існують в природі рослини, які не мають кореневих волосків, наведіть приклади, і поясніть, як вони вбиратимуть воду.
Олимпиада, помогитееееееееееееееее
Даю 30 балов!!!!!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У водорослей нет корневых волосков питание они получают черезотростки называемыми ризоидами