Просклонять слово жер и отан в: Атау септек ІлІк септек Барыс септек Табыс

Просклонять слово жер и отан в: Атау септек ІлІк септек Барыс септек Табыссептек Жатыс септек Шығыс септек Көмектес септек помогите пожалуйста срочно!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау - жер             отан Ілік    - жердің        отанның Барыс  - жерге       отанға Табыс - жерді         отанды Жатыс- жерде        отанда Шығыс - жерден     отаннан Көмектес- жермен отанмен