Просклоняйте по лицам (жақ) кітапхана асхана спорт залы единственное и множественное число. на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-жақ Менің кітапханам,асханам,спорт залым. 2-жақ Сенің кітапханаң,асханаң,спорт залаң. Сыпайы Сіздің кітапханаңыз,асханаңыз,спорт залыңыз. 3-жақ Оның кітапханасы,асханасы спорт залы. 1-жақ Біздің кітапханамыз,асханамыз,спорт залымыз. 2-жақ Сендердің кітапханаларың,асханаларың,спорт залдарың. Сыпайы Сіздердің кітапханаларыңыз,аханаларыңыз,спорт залдарыңыз. 3 Олардын кітапханалары,асханалары,спорт залдары. Не забудьте