Просто ответе на вопросы как можете..плс( 1.якая асноуная думка? 2.яким настроям прасякнуты верш? 3.якия пачуцци ён у вас выкликал? 4.ци спадабауся вам верш? чаму? плс помогите(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
галоўная думка - хутка вясна прыйдзе на змену зімы. верш прасякнуты радасным настроем, бо хутка прыйдзе цяпло, усе ажыве! Верш выклікала толькі добрыя ўражанні. Адразу прыйшла думка аб тым, што ўсе прачынаецца з-пад тоўстага пласта снегу верш вельмі спадабалася. Яно цягне за сабою радасную вестку