Протягом двох днів велосепедист був у дорозі 12 год і за цей час проїхав 180 км. Скільки км проїде мотоцикліст за 20 год, якщо його швидкість на 36 км/год більша від швидкості велосепедист а
Протягом двох днів велосепедист був у дорозі 12 год і за цей час проїхав 180 км. Скільки км проїде мотоцикліст за 20 год, якщо його швидкість на 36 км/год більша від швидкості велосепедист а
Ответ(ы) на вопрос:
180÷12=15 км/год велосипедист
15+36=51 км/год мотоцикліст
51×20=1020
Не нашли ответ?
Похожие вопросы