Проверь данные в удостоверении личности твоего друга.                                                     1.    ............. you .............. years old?                                                                        ...

Проверь данные в удостоверении личности твоего друга.                                                     1.    ............. you .............. years old?                                                                                  2.    .............your birthday on ..............?                                                                               3.    ............. you Russian?                                                                                                  4.    ............. you got a pet?                                                                                               5.    ............ your phone number?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Are you eleven years old? 2 Is your birthday on Monday? 3 Are you Russian? 4 Have you got a pet? 5 What is your phone number?