Провідмінювайте числівники 1. Двадцять вісім 2. Триста шістдесят чотири. 3. Вос?

Провідмінювайте числівники 1. Двадцять вісім 2. Триста шістдесят чотири. 3. Вос??ми сотий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. Двадцять вісім Р. Двадцати восьми Д. Двадцяти восьми ( вісьмом) З. Двадцять вісім ( Двадцяти вісьмох) О. Двадцяти вісьмома М. (На) двадцяти вісьмох. Н. Триста шістдесят чотири Р. Трьохсот шістдесяти чотирьох Д. Трьомстам шістдесяти чотирьом З. Триста шістдесят чотири О. Трьомастами шістдесятьма чотирьма М. ( На) трьомастах шістдесят чотирьох Н. Восьми сотий Р. Восьми сотого Д. Восьми сотому З. Восьми сотий (сотого) О. Восьми сотим М. Восьми сотому