Провидминять слова всяка пташка . кожна родина . инши планеты .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
н-всяка пташка, р-всякої пташки д-всякій пташці з-всяку пташку о-всякою пташкою м -у всякій пташці н-кажна родина р-кожної родини д-кожній родині з-кожну родину о-кожною родиною м-у кожній родині н-інші планети р-іншої планети д-іншій планеті з-іншу планету о-іншою планетою м-на іншій планеті