Провідміняти числівники двісті п'ятдесят дев'ять,сорок три,одна тисяча дев'ятсот сімдесят шість.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
н.в.: двісті п*ятдесят дев*ять Р.в.: двохсот п*ятдесяти(п*ятдесятьох) дев*яти (дев*ятьох) Д.в.: двомстам п*ятдесяти (п*ятдесятьом) дев*яти(дев*ятьом) Зв.: двісті п*ятдесят  (п*ятдесятьох)дев*ять(дев*ятьох) О.в.: двомастами п*ятдесятьма(п*ятдесятьома) дев*ятьма(дев*ятьома) М.в.: (на) двохстах п*ятдесяти(п*ятдесятьох) дев*яти(дев*ятьох) Н.в: сорок три р: сорока трьох д: сорока трьом зн: сорок три о: сорока трьома м: на сорока трьох н: тисяча дев*ятсот сімдесят шість р:тисяча дев*ятисот сімдесяти(сімдесятьох) шести(шістьох) д: тисяча дев*ятистам сімдесяти(сімдесятьом) шести(шістьом) зн: тисяча дев*ятсот сімдесят шість о: тисяча дев*ятьмастами сімдесятьма(сімдесятьома) шістьма(шістьома) м: на тисяча дев*ятистах сімдесяти(сімдесятьох) шести(шістьох) *Щодо останнього.. за "тисяча" не впевнена. Числівник 1000 відмінюється. як іменники 1=ї дієвідміни.