Провідміняти один складений кількісний числівник у якому не менше 4-ьох слів (допоможіть будь ласка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. дві тисячі п‘ятсот п'ятдесят один Р. двох тисяч п'ятисот п’ятдесяти одного  Д. двом тисячам п’ятистамам п’ятдесятьом одному З. дві тисячі п’ятсот п’ятдесят один 0. двома тисячами п'ятьмастами п’ятдесятьома одним М. на двох тисячах п’ятистах п’ятдесяти (п ’ятдесятьох) одному