Провідміняйте число 25574,будь ласка(на укр.мові) По відмінкам

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Двадцять п'ять тисяч п'ятсот сімдесят чотири Двадцять п'ять тисяч п'ятсот сімдесят четвертий Двадцять п'ять тисяч п'ятсот сімдесят чотирьом Двадцять п'ять тисяч п'ятсот сімдесят чотири Двадцять п'ять тисяч п'ятсот сімдесят чотирьма Двадцять п'ять тисяч п'ятсот сімдесят чотирьох