Провідміняйте ім'я та ім'я по батькові: Анастасія Миколаївна та Петро Миколайович

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.в. Анастасія Миколаївна Р.в. Анастасії Миколаївни Д.в. Анастасії Миколаївні З.в. Анастасію Миколаївну О.в. Анастасією Миколаївною М.в. у Анастасії Миколаївни Н.в. Петро Миколайович Р.в. Петра Миколайовича Д.в. Петру Миколайовичу З.в. Петра Миколайовича О.в. Петром Миколайовичем М.в. У Петра Миколайовича