Провідміняйте письмово словосполучення - один друг, одна троянда, одне життя, одні канікули

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. один друг, одна троянда, одне життя, одні канікули Р. одного друга, однієї троянди, одного життя, одних канікул Д. одному другові, одній троянді, одному життю, одним канікулам З. одного друга, одну троянду, одне життя, одні канікули О. одним другом, однією трояндою, одним життям, одними канікулами М. на одному другові, на одній троянді, у одному житті, на одних канікулах.