Прямая L пересекает стороны ∆MNK: угол КМ в точке А, угол КN в точке B,угол МNK=24°,угол MKN=138°,yгол MAB=162°доказать, что L параллельно MNНайти внешний угол треугольника МNK при вершине М
Прямая L пересекает стороны ∆MNK: угол КМ в точке А, угол КN в точке B,угол МNK=24°,угол MKN=138°,yгол MAB=162°
доказать, что L параллельно MN
Найти внешний угол треугольника МNK при вершине М
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зовнішній кут трикутника, дорівнює сумі 2 внутрішніх з ним не суміжні (хз як по російському)
138+24= 162
∠МАВ= зовнішньому куті при вершині М, як внутрішні різносторонні (2 паралельних і січна)