"Пурпурові вітрила" 1.Поясніть слова Егля,звернені до Ассоль:"Але у вас не розповідають казок.У вас не співають пісень". 2.Маленька Ассоль жила у двох світах - реальному та уявному.Схарактеризуйте ці світи.Чи можна,на вашу думк...

"Пурпурові вітрила" 1.Поясніть слова Егля,звернені до Ассоль:"Але у вас не розповідають казок.У вас не співають пісень". 2.Маленька Ассоль жила у двох світах - реальному та уявному.Схарактеризуйте ці світи.Чи можна,на вашу думку,назвати дитинство героїні щасливим? 3.Що сталося з Ассоль у лісі?Дайте розгорноту відповідь. 4.Якою постала дівчинка в очах Егля? 5.Чому Ассоль повірила Еглю?Дайте розгорнуту відповідь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
папа мама папа мамапапа мама папа мама