Put the verbs in the correct form. Точный перевод данного текста. Jane(to be) very excited because her friend Alexander(to come) to London tomorrow morning. His plane(to arrive) at 8:30 Of course, she(to meet) him at the airpo...

Put the verbs in the correct form. Точный перевод данного текста. Jane(to be) very excited because her friend Alexander(to come) to London tomorrow morning. His plane(to arrive) at 8:30 Of course, she(to meet) him at the airport. Then she(to take) him to her house. They(to have) breakfast together. After that she(to take) him to some places of interest. She(to be) sure her friend(to be) leased with that because this is his first visit to the United Kingdom. She(to plan) to take him to the National Gallery and the British Museum. She(to arrange) a trip to Regent's Park. She(to hope) her guest(to enjoy) his stay in London.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Завтра утром Александр (прибыть) в Лондон. Его план прибыть в 8:30 конечно, она (встретиться)ему в аэропорту. Затем она (чтобы отвезти его) к себе домой. Они (чтобы иметь) завтрак вместе. После чего она (чтобы отвезти его) в некоторые интересные места. Она (чтобы быть) уверенным, что её друг (быть) арендованным с этим, потому что это его первый визит в Соединённое Королевство. Она (планирует) отвезти его в Национальную галлерею и Британский музей. Она (устроить) поездку в Риджентс -парк. Она (чтобы уповать) на своего гостя (наслаждаться) своим пребыванием в Лондоне