Пж переведите текст на татарский язык Эти зимние каникулы я проводила в городе. В эти зимние каникулы я отдыхала с родителями. Я каталась на санках. Я ходила гулять с друзьями. Мама мне принесла сладости на Новый год. А ещё мам...

Пж переведите текст на татарский язык Эти зимние каникулы я проводила в городе. В эти зимние каникулы я отдыхала с родителями. Я каталась на санках. Я ходила гулять с друзьями. Мама мне принесла сладости на Новый год. А ещё мама мне подарила котёнка. Я и мама ходили смотреть кино
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бу кышкы каникуллар вакытында мин моңа кадәр шәһәрдә. Бу кышкы каникуллар вакытында мин отдыхала ата-аналар белән. Мин каталась на санках. Мин йөрдем гулять дуслары белән. Әни миңа тәм-том алып килде Яңа ел. Ә тагын әни миңа бүләк итте песи бала сын ташлаган иде. Мин һәм әни ходили кино карарга
Гость
Бу кышкы каникуллар вакытында мин моңа кадәр шәһәрдә. Бу кышкы каникуллар вакытында мин отдыхала ата-аналар белән. Мин каталась на санках. Мин йөрдем гулять дуслары белән. Әни миңа тәм-том алып килде Яңа ел. Ә тагын әни миңа бүләк итте песи бала сын ташлаган иде. Мин һәм әни ходили кино карарга