Радіуси основ кульового поясу дорівнюють 3 і 4 см , а радіус кулі 5см. Знайти об"єм кульового поясу якщо паралельні площини які перетинають кулю розміщені по один бік від центра кулі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
kul'ovo radiusy perilgen drugsh antr mapt..... 3eshernez 4 godrmante radiusy *5sm ... ..ashhsharamandr karavalgondr zaniti lomfm jsh ashndr gondr pandr bundr 3*4=12 12-5=7      omfm= 7 sm ......ashhsharamaaa ))