«Ранком, ідучи до школи, дев'ятикласник Павло зустрів дідуся, який запитав, як знайти молочний магазин. У відповідь Павло не тільки пояснив дорогу, а й провів його до магазину. Вони розговорилися, і Павло поскаржився дідусеві, ...
«Ранком, ідучи до школи, дев'ятикласник Павло зустрів дідуся, який запитав, як знайти молочний магазин. У відповідь Павло не тільки пояснив дорогу, а й провів його до магазину. Вони розговорилися, і Павло поскаржився дідусеві, що в житті йому дуже заважають усілякі правила: не розмовляти на уроках, прибирати за собою, дотримуватися режиму дня тощо. Дідусь повідомив хлопцеві, що він чарівник, а потім додав, що Павло йому дуже сподобався і він готовий зробити подарунок: скасувати з цієї хвилини всі правила, що існували в цьому місті і яких дотримувалися всі мешканці. Так і сталося»...
Придумайте продовження історії й опишіть, як пройшов день у Павла та його друзів.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як тільки Павло провів дідуся до магазину, він згадав що йому потрібно в школу. Певел подивився на годинник і побачив що спізнюється на урок. Коли він біг на заняття то побачив дивні речі, машини не зупиняються на червоний колір, все смітять. Забігти він побачив таку картину: підлоги брудні і в різних паперах. У школі було тихо, наче нікого не було. Павло згадав що скаржився цього чарівникові і подумки просив дідуся повернути це все. Дідусь розповів йому що вже не раз таке було і повернув все на свої місця. І тут Павло прокидається, виявляється що це був всього-лише сон ..