Ранок - все видчарував : сині квіти поміж трав, і мателика , і бджілку, і в цвіту вишневу гилку, і баского витра в полі, і тополю на роздоллі, всіх людей, і завтра, й птицю!.. Ніч - велика чарівниця, та ще більший чарівник ран...

Ранок - все видчарував : сині квіти поміж трав, і мателика , і бджілку, і в цвіту вишневу гилку, і баского витра в полі, і тополю на роздоллі, всіх людей, і завтра, й птицю!.. Ніч - велика чарівниця, та ще більший чарівник ранок - щирий трудівник, що і сам трудитись звик, що до праці всіх розбудить хай то птиці, звіри, люди... Два оці чарівники в свиті цім живуть віки виписать из них епітет метафори
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ЕПІТЕТИ: сині квіти, вишнева гілка,баский вітер, більший чарівник,щирий трудівник. МЕТАФОРИ: ранок видчадрував, ранок трудитись звик, ранок розбудить, чарівники живуть віки