Раскройте скобки, употребляя требующуюся форму прилагательного . A how do you like Smucker*s Orange Marmalade , Mrs. Johnson ? B. I think it*s (delicious) . It*s much (delicio

Раскройте скобки, употребляя требующуюся форму прилагательного . A how do you like Smucker*s Orange Marmalade , Mrs. Johnson ? B. I think it*s (delicious) . It*s much (delicio us) than the marmalade I usually buy . A. We agree with with you, Mrs. Johnson. We think Smucker*s Sweet Orange Marmalade is ( delicious) marmalade in the world
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Delicious, more delicious, the most delicious