Раскрыть скобки и написать глагол в Past Simple или Present Perfect: 1. Our exam results still ... (arrive). I wonder how I did? 2. Mr Dawson is the best teacher we ... (have) 3. I don't know what I ... (do) with my German books

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Our exam results haven't still arrive. I wonder how I did? 2. Mr Dawson is the best teacher we have had. 3. I don't know what I have done with my German books.