Рассказ мой любимый город только срочно 20предложений срочно!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій улюблений город ( назва городу ) Він мені подобається тому що там чудові парки , ліси та озера. У цьому городі є де походити та порозважатись. Давно , коли я ше була зовсім маленькою , ми з батьками туди їздили . Та ось я ще пам'ятаю я все це було. Коли ми тільки приїхали він одразу сподобався мені/батькам і мені . Тому ми вирішили поїхати до (назва городу) знову .  На канікулах ми збираємось туди поїхати , я такий/така задоволений/задоволена . Вже чекаю того дня коли ми вже поїдемо до (назва городу).