Рассказ на английском о семье меня зовут Женя маму зовут Наташа папу Дима еще у меня есть 2 батика Кирилл и Тимоша я люблю свою семью напишите на английском пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is Jeni. My mother is Natalie and father is Dima. And I have two brothers-Kiril and Timosha I like my family
Гость
My name is Euqenia mother's name is Natasha dad 's name is Dmitry have qot two brother Cyril and Temosha I love you my family