Рассказ на татарском языке про Казань10-25 предложения. 10 баллов.

Рассказ на татарском языке про Казань 10-25 предложения. 10 баллов.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазан Татарстан, Еділдің сол жағалауында порт астанасы. Ұлы Отан соғысы жылдары тұтқынға алынды. 1979 жылы Қазан халқының саны 1 миллион адамнан асты. 2000 жылы, Қазан беделіне, ол қылмыс көп болды, өйткені. Бүгін Қазан әлемінің мәдени орталықтарының бірі болып табылады Надеюсь правильно написала.