Рассказ на тему:на что похожи облака! прошу помогите очень надо, недочёты исправлю сама,желательно побыстрее! даю 20 баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хмари похожі на все що завгодно.Якщо уявляти,то можна придумати на що вони погожі.Тільки треба ввімкнути свою уяву!Вони плавають по небу як пароблав чи корабель.Створені вони з пари і літають дуже високо.Вони пухкі і легенькі як пір'їнка.Ввімкніть уяву і побачите на що вони схожі